Müşteri Hizmetleri / Sipariş
0212 633 3349
Alışveriş Sepeti sepetinizde ürün yok
JETONLU / PARALI LANGIRT MASALARI EV / OFİS LANGIRT MASALARI HAVA HOKEYİ MASALARI OYUN MAKİNELERİ ÇOCUK BİNEKLERİ KİRALAMA
Tüm Ürünlerde Kargo Bedava.
Teslimat / İade Şartları
- Site Güvenliği
- Kredi Kartı Güvenliği
- Kargo Ücreti
- Kurulum Ücreti
- Yetkili Servis Kurulum Talebi
- Ürün İade
- Gizlilik


Site Güvenliği
Site güvenliği 128 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği
Sitemiz alt yapısında Kredi Kartı numaralarınız kesinlikle saklanmamaktadır. Bu sebeple isteğiniz dışında her hangi birinin sizin bilginiz olmadan işlem yapması mümkün değildir. Kaldı ki aynı sipariş numarası ile ikinci kez işlem yapılması da mümkün değildir. Güvenilir internet sitelerinden online alışveriş yapmak, fiziksel poslardan yapılan alışverişlerden çok daha güvenlidir. Sitemizde uygulanan güvenlik duvarları kart bilgilerinizi saniyenin onda biri gibi kısa bir zamanda şifreleyerek bankanıza ulaşması için gönderim yapar ve aynı hızla bankanızdan onay veya red bilgisi alınır. Bu şifreleme sistemi dünya üzerinde bilinen en yüksek güvenlik sistemi olup şifrenin kırılması için bir yıldan fazla süre gerektiği bilgisi yaygındır.

Kargo Ücreti
Langirtci.com alacağınız ürünlerin hiç birinde sizden her hangi bir ücret talep edilmez. Kargolarımızdan TL, ölçü veya ağırlık gibi kısıtlamalar olmadan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Kurulum Ücreti
Langirtci.com'dan alacağınız ürünler kısmen demonte olarak adresinize teslim edilir. Kurulum Talimatı ve ekipmanları ile kolayca birkaç parçasını birleştirerek kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Ürün İade
Tüketici hakları gereğinde aldığınız üründen cayma hakkınız 7 gün ile sınırlandırılmıştır. Bu süre zarfında hiçbir mazeret belirtmeden (kolisi hasar görmemiş ve faturası ile birlikte)ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Faturasız ve 7 günü geçmiş iadeler tarafımızdan kesinlikle kabul edilmeyecektir. Satıcı ürünün iadesinden doğan para iadesini, ödeme şekli nasıl gerçekleşmiş ise aynı yoldan ve 30 gün içerisinde gerçekleştirmek ile yükümlüdür. Üründen keyfi cayma hakkı kullanıldığında kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmak durumundadır. Ürünlerin ayıplı olması durumunda ise iade süresi 30 gün ile sınırlandırılmış olup, yetkili servisin raporu doğrultusunda iade işlemi gerçekleştirilebilecektir. Bu durumda kargo ücreti satıcı tarafından karşılanacaktır. Bu süre zarfı dışındaki tüm ürünler bulunduğunuz ildeki yetkili servis ile görüşülerek tamir yoluna gidilebilir.

Yukarıdaki açıklamalar dışında sormak istedikleriniz için info@langirtci.com adresini kullanabilirsiniz.

Gizlilik

Langirtci.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Langirtci.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Langirtci.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Langirtci.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Langirtci.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Langirtci.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Langirtci.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

256 Bit SSL Güvenli Alışveriş
© langirtci.com Her Hakkı Saklıdır.