Müşteri Hizmetleri / Sipariş
0212 633 3349
Alışveriş Sepeti sepetinizde ürün yok
JETONLU / PARALI LANGIRT MASALARI EV / OFİS LANGIRT MASALARI HAVA HOKEYİ MASALARI OYUN MAKİNELERİ ÇOCUK BİNEKLERİ KİRALAMA
Tüm Ürünlerde Kargo Bedava.
Yardım
 
Satın aldığım ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?
Hayır. Ürünlerimiz sizlere ücretsiz kargo hizmeti ile ulaştırılmaktadır.
 
Ürünüm hangi kargo ile bana teslim edilecek?
Firmamız birçok anlaşmalı kargo firması ile çalışmaktadır. Siparişiniz için bağlı bulunduğunuz ile en kısa sürede gönderim yapan kargo firması tercih edilmektedir.
 
Ürünlerde kurulum hizmeti var mı?
Ürünlerimiz kolay kuruluma tabi olup, yarı monte halde size teslim edilir. Ürünlerimizin kurulumunu herhangi bir servisten randevu almadan, kurulum için eve hapsolmadan çok kısa sürede montajlı hale getirebilirsiniz.
 
Ürün hasarlı teslim edildi ne yapmalıyım?
Öncelikle ürünün kargo görevlisi tarafından size eksiksiz ve hasarsız bir şekilde teslim edildiğinden emin olun. Ürününüzün hasarlı veya eksik teslim edildiğini düşünüyorsanız, kargo görevlisine o an tutanağını tutturarak ürünü teslim alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Siparişimi verdim ürün ne zaman teslim edilecek?
Ürünlerimiz sipariş tarihi itibari ile (siparişiniz özel tasarıma tabii değil ise) max. 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Türkiye’ nin her noktasına ücretsiz nakliye imkânımız bulunmaktadır..
 
Aldığım ürünlere ait yedek parçayı nasıl temin edebilirim?
Aldığınız ürünler yerli üretim olduğundan yedek parça sıkıntısı bulunmamaktadır. İstediğiniz ürüne ait yedek parça için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
İstediğim özelliklerde bir ürün sipariş edebilir miyim?
Siparişini vermek istediğiniz ürünün tasarımını kendiniz yapabilirsiniz. Örneğin masa futbolu için; kasa rengi, bebeklerin rengi, ürünün mekanizması, üstünün cam kaplamalı veya zeminin başka şekillerde dekore edilmesini arzu edebilir ve dilediğiniz gibi bir ürün yaratabilirsiniz.
 
Ürün satın alırken taksitlendirme yapılabilir mi?
Sitemizden ürün alımı yaparken lider bankaların kredi kartlarını kullanabilir vade farksız taksit ile alışveriş hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
256 Bit SSL Güvenli Alışveriş
© langirtci.com Her Hakkı Saklıdır.